Turystyka

Polecane kierunki wakacyjne na niezapomniany urlop

popularne-kierunki-malta

Zastanawiasz się gdzie udać się na wakacje? Przeglądając portale turystyczne, blogi, czy katalogi informacyjne ciężko zdecydować się na jeden kierunek. Operatorzy turystyczni prześcigają się w rozmaitych ofertach wakacyjnych. Gdzie warto pojechać na wakacje? Sprawdź, poniższe zestawienie.

Europejskie wakacje

Podczas urlopu najlepiej wypoczywa się na plaży, pod palmami, przy basenie. Najchętniej wybierane są wczasy all inclusive, podczas których nie musimy się martwić o nic. Mamy zagwarantowane wyżywienie, hotel z basenem, a także wycieczki z rezydentem.

W Europie znajdziemy wiele godnych polecenia miejsc:

  • Malta,
  • Grecja,
  • Cypr,
  • Turcja,
  • Tunezja.

Ciężko o wytypowanie najlepszego kierunku, każdy znajdzie coś dla siebie w tych krajach. Dla zainteresowanych trekkingiem oraz obcowaniem z naturą polecana jest Gruzja. Ponadto, Gruzini słyną ze swojej serdeczności oraz gościnności. Być może będziesz mieć okazję przekonać się o tym, gdy ugoszczą Cię w swoim domu.

Azjatyckie wakacje

Azjatyckie kraje biją rekordy popularności w ostatnim czasie. Tajlandia to wymarzony kraj na poznanie azjatyckiej kultury. Spośród wszystkich krajów w Azji jest najbardziej skomercjalizowana. Dzięki czemu nie musimy martwić się o porozumienie z tubylcami. Większość Tajów zna angielski, chociaż w podstawowym zakresie. W Tajlandii warto wybrać się na wyspy: Krabi, czy Phuket. Nie ominiemy głośnego, zatłoczonego Bangkoku, który pozwoli poznać Tajlandię w pigułce. Z kolei Chiang Mai to mistyczne miejsce, w którym zobaczysz liczne świątynie ukryte w gąszczu lasów.

Przeczytaj również: http://ekologia24.eu/spontaniczny-wyjazd-na-wakacje-dla-lubiacych-przygody/http://www.blog-ani.pl/jaki-wybrac-kraj-na-wakacyjne-wojaze/